Czapka dla nastolatka

Pomimo iż każdy wiek ma swoje prawa i wiąże się z konkretnymi upodobaniami nie oznacza to, że w wielu dziedzinach nie zdarzają się wyjątki. Podejście do mody szczególnie w wieku nastoletnim bywa specyficzne i wiąże się z tym, co wypada w danym środowisku. Młodzi chłopcy boją się ośmieszenia, stosując przemyślane metody osiągnięcia celu, jakim jest akceptacja. Problemem w takim podejściu do stroju jest czapka, która trafia do szafy na kilka lat.

Czapki młodzieżowe są jednak elementem, który przy odpowiednim podejściu stanie się nie powodem do drwin, ale atutem. Przykładem mogą być tworzone na zamówienie czapki z nadrukami. Wkomponowany w zewnętrzny otok napis dobierany bywa na indywidualne życzenie klienta, czyli może stanowić rodzaj przesłania kierowanego do otoczenia, albo manifestację woli. Określenia takie jak: „siema” czy „jaram się” są bardzo wymowne, a przecież każdy może wybrać swój własny napis, który zakomunikuje otoczeniu jego wolę.

Czapki młodzieżowe to również możliwość manifestacji swojego poczucia humoru. Wybór wyjątkowo niepasujących do siebie kolorów wzbogacony o słowo moher, beret czy żarówa może się okazać prawdziwym przebojem w środowisku również niczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>