Mężczyzna w kolorowej czapce

Moda męska zazwyczaj sprowadza się do określonego standardu i trudno w niej znaleźć wiele ciekawych kolorów. O ile jeszcze ubrania na narty czy wyprawy turystyczne cieszą się nieco bardziej kompromisowym podejściem o tyle codzienność jest najczęściej szara. Jednym z takich standardowych elementów składających się na męską stylizację jest oczywiście zimowa czy wiosenno-jesienna czapka.

Panowie sporadycznie sięgają w tej dziedzinie po kolory zadowalając się uniwersalną czernią, granatem czy brązem, które pasują do każdego stroju. Po kolorowe czapki męskie mogą jednak sięgać mężczyźni z dużym dystansem do modowych zasad, obdarzeni poczuciem humoru i niemający nic przeciwko temu, że staną się obiektem zainteresowania przechodniów. Istnieje wiele takich sytuacji, w których mężczyzna z czerwono-niebieskim nakryciem głowy nie budzi niczyich sprzeciwów. Sportowe ubranie podczas zimowego spaceru, jazdy na łyżwach czy sankach w miejskim parku albo bieganie z kijkami lub jogging to idealne sytuacje, w których kolorowe czapki męskie mają rację bytu. Wybierając czapkę warto pamiętać, że odrobina dziecinności i poczucia humoru poprawia psychiczny standard życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>