Pompon nie tylko dla dzieci

Pompony dekorujące dziecięce czapki są znane już od wielu lat, ale sporadycznie można by je przypisać osobom dorosłym. W przeszłości pompon pełnił też funkcję dekoracyjną w innych produktach tekstylnych, stanowiąc wykończenie tasiemek do zawiązywania bluzki czy sukienki, albo ozdobę domowych pantofli.

Dziś czapka z pomponem to nie tylko dziecięcy atrybut, ale przykład, że również osoby dorosłe mogę przejawiać zdrowe poczucie humoru wydobywając z wnętrza pozytywne emocje. Wiele zależy od podejścia do kwestii mody, tolerancji oraz umiejętności dobrania stroju do okazji. Naturalnym jest, że dla żadnego rozsądnego mężczyzny ani dla żadnej świadomej kobiety czapka z pomponem nie jest dobrym rozwiązaniem na oficjalne przyjęcie do biura. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby cieszyć się tą zabawną i sympatyczną ozdobą na sankach, nartach czy łyżwach w towarzystwie bliskich znajomych. Młodzi ludzie, zwłaszcza w okresie tworzenia się związków lubią upodabniać się do siebie podkreślając wzajemną przynależność. Czapki z pomponem zamówione w tym samym kolorze są ciekawym sposobem na taką jedność, a przy okazji bywają też zabawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>