Pomponiaste czapki dla maluchów

strój w odpowiednim rozmiarze. Musi on jeszcze dodatkowo podobać się dziecku i musi być wygodny. W przeciwieństwie do dorosłych, którzy rozumieją przewagę komfortu nad pięknym designem i są skłonni ubierać się w czernie czy brązy, dla najmłodszych kolory i ciekawe motywy mają ogromne znaczenie. Przykładem może być czapka, element odzieży niechętnie noszony chyba, że posiada jakieś cechy szczególne budzące zainteresowanie malucha.

Czapki dla dzieci zazwyczaj są bardzo kolorowe i to w rozumieniu wręcz ekstremalnym. Zielony, czerwony, fioletowy czy różowy pasują małym chłopcom i dziewczynkom, podczas gdy dorośli w takich barwach wyglądają zabawnie. Elementem, który stanowi nieodłączną część dziecięcego nakrycia głowy jest oczywiście pompon. Trudno powiedzieć, dlaczego właśnie taki detal sprawia, że czapki dla dzieci stają się weselsze, ciekawsze i chętniej wybierane. A jeśli dodatkowo mają ciekawy układ kolorów i są wyposażone w napis, zapewne żaden szkrab nie odmówi ich założenia na głowę przed wyjściem z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>